MØD VORES MEDARBEJDERE

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.
Tekniq
Dansk Byggeri

Palle Duemose

Direktør, Aut. VVS installatør & kloakmester

tlf: 20 41 33 09

Email: palle@duemose.com

Thomas Duemose

Aut. El installatør (Direktør Duemose El Aps)

Tlf: 21 70 34 26

Email: thomas@duemose.com

Jette Whittard Duemose

Administration

Tlf: 40 46 60 30

Email: jette@duemose.com

Kenneth Rosberg

IT & indkøb

Tlf: 40 46 60 90

Email: kenneth@duemose.com

Pia Prehn

Regnskabschef

Tlf: 25 53 08 61

Email: pia@duemose.com

Cristian Schwærter

Murer & Kloakmester

Tlf: 21 68 09 55

Email: christian@duemose.com

Michael Lorentsen

VVS Overmontør / Forsikringsskader

Tlf: 22 21 58 58

Email: ml@duemose.com

Kasper Heichelmann

VVS Overmontør / Service

Tlf: 24 61 55 77

Email: kasper@duemose.com

Jannie Grith Simonsen

Kontorassistent

Tlf: 22 57 85 20

Email: jannie@duemose.com

Kim Toft

Tømrermester

Tlf: 25 58 88 99

Email: kim@duemose.com

Jonas Maigaard

Tømrer konduktør

Tlf: 20 55 10 76

Email: jonas@duemose.com

ET STÆRKT TVÆRFAGLIGT TEAM

Hos Duemose A/S lægger vi stor vægt på kvaliteten af vores arbejde. For at opnå en god service og udførelse af vores arbejde, er vores elektrikere hele tiden opdateret inden for de nyeste teknologier, hvilket sikrer vores kunder, at de får det bedste resultat.

Med mange års erfaring og stort kendskab inden for elektriker -, VVS- og kloakbranchen er vi tilsammen et stærkt team, der altid prioriterer kvalitet, dialog og service.

SKAL VORES ELEKTRIKER HJÆLPE DIG?

Hvis du skal bruge en kompetent elektriker inden for el, VVS, fjernvarme, tømrer eller kloak, er du velkommen til at kontakte på døgnet rundt på telefon 70 20 14 16.

Vi har kunder fra blandt andet Frederikssund, Hillerød og Helsinge, men hjælper gerne i hele Nordsjælland.

Har du akut brug for hjælp, så ring til vores døgnservice